Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégium! Melyik a jobb...

Kollégium! Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés

A: 144 férőhely, két ágyas szobák, két szobánként közös fürdő, folyosónként közös konyha és wc. (Angyalföld)

B: 351 férőhely, két- illetve háromágyas szobák, folyosónként közös fürdő, konyha és wc. (Újpest)



2012. júl. 20. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
1.
2012. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nyilvánvaló A. nem is értem a kérdésed...
2012. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy az első.
2012. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Először én is így gondoltam, de a kétszobánkénti fürdő nem rosszabb? Mármint ha folyosónként van fürdő, akkor akkor mész, amikor akarsz. Viszont pl reggel 7kor ha 4 ember vár egy fürdőre, és csak egyszerre csak egy mehet, akkor pl valakinek tök korán fel kell kelnie. Nem?
2012. júl. 20. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor is az A. Bár kinek a pap, kinek a paplan. Szerintem az A kényelmesebb, én is ilyenben lakom, és nekem teljesen megfelel. A fürdőn nem szoktunk igazán veszekedni.
2012. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod mekkora fürdők vannak?
2012. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mekkora fürdők vannak.


Alapvetően én is úgy gondoltam, hogy egyértelmű, hogy az A) a jobb. De beszélgettem barátnőmmel, aki már régebb óta egyetemista, kipróbálta mindkét alternatívát, és azt mondja, hogy szerinte jobb a folyosónkénti fürdő, mert nem kell várni, míg a két szobánkénti fürdőre ez nem igaz.


És ha a fürdőtől eltekintünk... Melyik a jobb környék, hol érdemesebb lakni? Angyalföldön, vagy Újpesten?

2012. júl. 20. 16:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék és szétnéznék mielőtt beköltöznék... Már csak azért is, mert voltam koleszos és a fele nem volt igaz, mint amit ígértek a weboldalukon.
2012. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. A probléma ott kezdődik, hogy jelenleg Svájcban vagyok, augusztus végén megyek csak haza, és a kolis jelentkezést augusztus 13-ig le kell adni..
2012. júl. 20. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!