Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tiszta a továbbtanulási...

Nem tiszta a továbbtanulási pontok kiszámításával pár dolog nekem. Aki otthon van benn, tudna segíteni? Lenn a részletek

Figyelt kérdés
Tehát tudom hogy 2 módszer van, 1. a jegyek+érettségi, 2. az érettségi eredmény duplázása. Nekem csak a 2. jöhet szóba mert a jegyeim szarok. Szóval a 2 legjobb érettségim: 85%matek 69% info, ez mindkettő középszint, mellette semmi extra pont, ezzel tisztávban vagyok hogy így a pontjaim (85+69)*2= 308, amivel semmire se megyek. a 400 pont körüli eredményt akarom megcélozni jövőre, mert újra érettségizek, most ebben az 1 évben pedig a nyelvtanuláson kívül még a matekra szeretnék időt fordítani, emelt matekból akarok leérettségizni, plusz még az infot nagyon elszurtam azt simán tudtam volna jobb napokon 90%ra akár... Tehát ha minden jól megy és jövőre lesz egy emelt matek érettségim 80%-os, és egy középszintü 80%os info érettségim, akkor ez így hány pont a duplázásos módszerrel? Mert az emelt érettségi nem tudom hogy számít bele...:/ köszönöm előre is a segítséget.
2012. júl. 21. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az előbb még azt mondtad az infó lehetett volna 90% is...de most csak 80-al számolunk?

Nekem mondjuk mindegy...de így emelt matekozni...


(80+80)2 + 50= 370

Ami még mindig kevés...


de a 90 es infó is kevés lenne...ha meg tudod csinálni legalább 95% a matekot meg min. 80 ra akkor meg lesz a 400...

2012. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írd be mit, hogy javítanál és kiszámolja mennyi pontod lenne.

[link]

2012. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajam, igaza van az előttem szólónak. Még így is kevés.

Azonnal rá kell feküdnöd valamelyik idegennyelvre, és egy nyelvvizsgát (vagy kettőt!!!) lenyomni.

Ha két 80%-os érettségivel számolunk,

(80+80)*2+50+28=398

(80+80)*2+50+40=410


Szóval tanácsom: angol és német középfokú nyelvvizsga, vagy valamelyikből egy felsőfokú nyelvvizsgát csinálsz és sínen leszel.

2012. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18:47-es vagyok. Tehát az első számításom egy nyelvvizsgával, a második kettővel, vagy felsőfokúval történt.
2012. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!