Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hányszor buktatok évismétlésre...

Hányszor buktatok évismétlésre általános vagy középiskolában? Titeket nem viselt meg? Mi változott azóta?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Én sosem buktam meg. Egy gyereknek az a dolga, hogy tanuljon, és ha teljesíti ezt a kötelezettségét, akkor nem bukhat meg.
2009. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Soha nem buktam meg, szerintem még ha valaki nem is tanul, el kellene érnie a min. 2-es szintet!
2009. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Az első két válaszoló elég tudálékos kos!

Van amikor nem csak a diák tehet róla mert megbukott.

Én egyszer megbuktam matekból középiskolában aztán pótvizsgáztam és mentem tovább. Érettségin a többiek csak bukdácsoltak nekem meg simán megvolt a kettes.

Akkor nagyon megviselt, de már másképp látom a dolgokat, nem haragszom a tanárra sem.

Legalább megismertem az életnek ezt az oldalát is.

2009. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Én elsős gimis koromban több tárgyból is megbuktam, mert el voltam szállva, nem tanultam, lógtam, rossz társaság... stb. Így újrajártam az elsőt. Sokat tanultam az esetből, nagyon megviselt. Miután kimondták, hogy évet kell ismételnem, olyan volt, mintha egy nehéz álomból ébredtem volna. Most már nem bánom, mert a tanulópénzt megérte. A bukás után iskolát váltottam, normálisan kezdtem viselkedni magamhoz képest, jól tanultam. Ez kb 9-10 évvel ezelőtt történt, magatól nem reklámozom, de ha rákérdeznek, nem tagadom, mert komoly személyiségformáló hatása volt. Jelenleg az ország egyik első egyetemén vagyok ötödéves hallgató, jövőre államvizsgázom.
2009. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Gondolj csak bele!


Milyen jó érzés az ha valaki megkérdez tőled akár egy alap dolgot és tudod rá a választ! (vagy ha majd a gyerekeid vagy az unokáid teszik ezt)


Már csak ha odafigyelsz órán és jó eszed van akkor akár 4-es tanuló is lehetsz!!!:)


Csak szánj rá néhány órát vagy amennyit kell és sokkal jobb lesz!:)

2009. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
77%
13:02-től kérdezem hogy akkor ki tehet róla ha nem a diák???Én sose buktam,szerintem ha valaki bukik az már annál is több hogy szimplán nem tanult.Ha egy kicsit odafigyelsz órán mér akkor is összetudsz szedni egy 2-est!
2009. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

19:47!

Hát akkor büszke lehetsz magadra!

Ki miatt? Hát a tanár miatt! Már elsőben elkezdte mondogatni, hogy meg foglak buktatni! Ez 3. év végére sikerült is neki! Voltak olyanok, akiknek sokkal rosszabb jegyeik voltak ők mégsem buktak meg.

Egyébként meg nem bánom, h megbuktam anno nem mondom, h előny, de nem is hátrány. Pótvizsgán meg is dícsértek a legjobb eredmény az enyém lett.

2009. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Hát ne haragudj, azért szerintem neked is le kellett valami "tenned" az asztalra, ha sikerült megbuktatni téged! Mindig kettőn áll a vásár, bár lehet, hogy ez volt a tanár célje, te is kellettél hozzá, hogy sikerüljön neki! Azzal meg nem sokra mész, hogy a pótvizsgán megdícsértek. Mit kezdesz majd az életeddel, ha minden csak másodjára fog sikerülni? Valahol nem tudsz javítani a dolgon..
2009. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

"Azzal meg nem sokra mész, hogy a pótvizsgán megdícsértek. Mit kezdesz majd az életeddel, ha minden csak másodjára fog sikerülni?"


Igenis sokra megyek a dícséretekkel engem ezek előbbre visznek és jólesik és képzeld az egyik okj-s vizsgán is megdícsért az elnök. A Semmelweis Egyetemen is megdícsértek és rohadt jól esett.

Minden vizsgám elsőre sikerült én nem bukdácsoltam úgy mint a többiek volt olyan tanár aki meg megbukott.

Mit kezdek az életemmel ha minden csak másodjára sikerül?!

Hát fölakasztom magam! Ilyen kérdést! Te mit kezdesz világgá mégy?

Van ami tizedjére sem sikerül(nem a vizsgákra gondolok) és akkor mi van?!

Tovább kell lépni!

2009. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Vannak olyan helyzetek, ahol a tetteiden nem tudsz változtani. Ha terhes lesz a barátnőd (úgy, hogy nem akartok gyereket), majd azt mondod neki, hogy "Nem baj Drágám, legközelebb vigyázok!"?? De ezt neked úgysem lehet megmagyarázni. A véleményem akkor is az, hogy, amit megtehetsz ma, ne halaszd holnapra!
2009. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!