Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptemberben kezdem a kommuni...

Szeptemberben kezdem a kommunikáció és médiaszakot levelezőn. Mi a véleményetek erről a szakról?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
az, hogy baromi telített a szakma es nem fogsz elerni vele semmit, mert ugyanigy vagyok ket eve. nem kapok munkat.ujsagiro vagyok
2009. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Egyetértek az előttem szólóval.

És ilyen biztos vagy abban, hogy ott kezdel?

2009. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Divatszak, fűt/fát felvesznek (már bocs), szerintem nem nagyon tudsz vele jó munkát találni (főleg, ha levelezőn végzed). Az alapképzés után szerintem keress egy másik szakot mellé, vagy helyette.
2009. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
A szak minősíthetetlen (pláne levelezőn), azonban pont ezért az igazán jó szakembereket is mellőzik sokszor.
2009. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van már 1 jó munkahelyem, és csak kiegészítésnek gondoltam az újságírást.Van olyan ismeretségi köröm hogy eltudjak helyezkedni. azt érdekelt hogy milyen tárgyak vannak milyen a szak. Nem az hogy eltudok e helyezkedni vele vagy nem.
2009. júl. 16. 08:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Sztem, hogy milyen tárgyak vannak iskolánként változik, többnyire Kommunikáció,Sajtótörténet, PR, Társadalom tudomány, Politológia, Belpolitikai és Külpolitikai újságírás, Médiaismeret, Médiajog,Tömegkommunikáció, Reklám,Újságírás területei, Médiapolitika,Nyelv és Számtech. nekem ezek voltak pl. első voltam

Amúgy jó szak, én szerettem nagyon, mert érdekes, de ha nincs jó kapcsolatod, akkor tényleg nem érsz vele semmit

2009. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Ha az érdekel, hogy milyen tárgyak vannak:


Nyilván egyeteme válogatja. Én megnéztem egy-két egyetem ilyen szakát. Nemcsak a tantervet, hanem konkrétan a tananyagot is, sőt nézegettem kidolgozott szigorlati tételsorokat.


A tapasztalat: ahol én néztem, egy nagy nulla az egész. A "szigorlati" tételeket nézve full középiskola feelingem volt, mintha valami gyenge szakközép tárgyának lett volna az anyaga.


És valahogy az az érzésem, hogy ez máshol is így van.

2009. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
utolsónak üzenem, 10:49-es vagyok azért annyira nem kell alábecsülni ezt a szakot, ne ítélj előre. Tud kemény lenni és vannak olyan tárgyak, amik igen is nehezek, gondolok itt a sajtótörténetre vagy a médiajogra, nem egyszerű
2009. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
büfészak hírében áll. (nem tudom a híresztelés mennyire megalapozott)
2009. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!