Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvin a jelentkezéseimnél...

Felvin a jelentkezéseimnél mindenhol 0 pontot ír nekem az iskolák pontszámai mellett! Mit csinálhattam rosszul? Mit tegyek? Járt már hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
minden papírt beküldtél? nem kellett alkalmassági az adott szakra?
2012. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos kevés esélyed van arra, hogy valamilyen jogorvoslat működjön, ha mindent rendben csináltál volna felvettek volna. Mellesleg másnak adták azt a helyet. Gondolom én.
2012. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
és ezt most kell megnézni hány pontod van?
2012. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Mostmár semmit. A ponthatár fellebbezés ideje 10-n lejárt :/
2012. júl. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem én jártam így, hanem az egyik ismerősöm, és megkért hogy segítsek, de én sem tudtam semmi okosat mondani. Én úgy emlékszem, hogy 2 éve, amikor nekem volt aktuális a dolog, akkor a ponthatárok előtt már kiírta a pontszámomat a felvi. Amúgy ismerősömnek kicsit komplikáltabb a helyzet, mert számos egészségével kapcsolatos dokumentumot kellett csatolnia, és tudtommal az egyiket még nem bírálták el...
2012. júl. 25. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
ja, az egyik "ismerősöd"...
2012. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyokos, szerinted mi értelme lenne fedősztorizni, amikor az egész névtelenül megy?
2012. júl. 25. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!