Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek!?

Mi legyek ha nagy leszek!?

Figyelt kérdés

Ha tudtok akk mondjatok nekem jol fizető foglalkozásokat és ha tudjátok hogy milyen iskolai végzettség kell hozzá akk azt is mellékelhetitek!

5 éves vagyok lány és most kezdem a gimit !a beállitságomat nem tudom mivel mindenből ötöts vagyok de azért érzem hogy a real tantárgyakat nehezebben tanulom viszont a kémiát nagyon szeretem..Ja és könnyen tanulom a nyelveket eléggé visszahuzodod vagyok de ha kell hogy nagyszám legyen akk megteszem


2009. júl. 15. 23:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gimiben milyen szakra mész?
2009. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Gimibe minden hova felvettek!

De egy katolikus gimnázium általános szakára megyek

2009. júl. 15. 23:15
 3/19 A kérdező kommentje:
bocsánat nem 5 éves hanem 15 éves
2009. júl. 15. 23:17
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Én pl esküvőszervező leszek.:) Legalábbis eddig ez a tervem. 16 éves vagyok, egy gimi általános tagozatára járok. Úgy tudom, hogy idegenforgalmi és vendéglátóira kell menni fősulira. Vagy egyetemre... Szóval a nyelvek elég fontosak lehetnek hozzá.

Ezenkívül van még ami jólkeres a jogász, orvos, stb, de ezekhez nem tudom mik kellenek, mert nem tartoznak az érdeklődési körömbe.:D

2009. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

és ezt mér a szerelem-szex kategóriába írtad? :D


ezen gondolkodni amúgy ráérsz még 2-3 évet, ha általános szakra mész. Jog, közgáz, orvosi mérnöki pálya a leggyakoribb gimisek körében, én 18 fiú vagyok, közgázra megyek

2009. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ehh, remélem azt jól meggondoltad :D

Barátnőm is vallásos iskolába ment, és már az első héten megutálta. (Minden nap ima reggel, tanítás után)

De nem elrettenteni akarlak, ha te oda akartál menni, biztosan van rá nyomós okod.

Amúgy mostanában, ahol nagyon kevesen vannak, azok a kemény fizikai munkát végző állások. Ott lesz a legkönnyebb elhelyezkedni.

Jogászból, könyvelőből manapság nagyon sok van.

Ha jól akarsz keresni, akkor ugye kapásból egyből kiestek a közalkalmazotti munkák.

Nehéz ügy (:

De van még időd, bőven. Majd most kialakul, hogy a humán vagy a reál dolgokban vagy erősebb, mert ugye az általános lófing a gimihez képest.

De engem még érdekelnének a hobbijaid.

2009. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
kösszi a válaszokat hobbim nincs nagyon,biciklizni szoktam kézi labdázni ,focizni barátnöimmel beszélgetni!Megkérdezhetm hogy a barátnőd milyen vallásos iskolába járt ??
2009. júl. 15. 23:44
 8/19 A kérdező kommentje:
Vagyis hogy melyikbe mert nekem is vannak kételyeim........
2009. júl. 15. 23:45
 9/19 anonim ***** válasza:

En csak annyit tudok mondani az elso ne a penz legyen amikor szakot valasztassz magadnak. jo, persze, megkell tudni elni valamibol, de az elso az az, hogy szeressed amit csinalsz. en pszichologiara megyek, mert nagyon szeretem es kiskorom ota szeretnem azt csinalni. egy ideig biztos nem a legjobb allas, legalabbis penz szempontjabol. de nagy ajandek ha az embernem a munkaja a hobbyja.

18-L

2009. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Akárhova is mész, manapság 2 középfokú nyelvvizsga már alapkövetelmény, szal ezzel barátkozz meg!
2009. júl. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!