Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ezután? A...

Mit kell tennem ezután? A hivatalos értesítőig nincs dolgom? Vagy már el kell kezdeni intézni a diákigazolványt pl. , esetleg fizetni kell a tandíjat?

Figyelt kérdés
Felvételt nyertem egy felsőoktatási intézmény egy szakára(költségtérítéses).
2012. júl. 25. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon sok ehhez hasonló kérdést tettek fel tegnap óta, és még mindig változatlan a válasz:


Várd a csomagot, amit a postás hoz (kb 1 héten belül), abban részletesen le lesz írva minden, a beiratkozás időpontjától kezdve a gólyatáboron át a kollégiumi jelentkezésig.

2012. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A diákigazolvány igénylést megkezdheted, ahhoz be kell menned okmány irodába (most változott a rendszer) ott majd elmondják, hogy konkrétan mit kell csinálnod.

Mással nem kell egyenlőre foglalkoznod. A tandíjat majd csak október-november környékén kell befizetni, szóval azzal még nagyon ráérsz :)

2012. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én már elvégeztem egy egyetemi szakot, most kezdek egy másik karon egy másik szakot...akkor is másik diákigazolványra lesz szükségem vagy jó lesz a régi?
2012. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért ez nem teljesen így van,de a diákot már tényleg lehet intézni. Arra írtam,hogy Nálunk például a tandíjat beiratkozás előtt be kell fizetni,anélkül be sem lehet iratkozni. Tehát ezt is lehet már intézni gondolom. Mondjuk Én már megkaptam az értesítőt.

Egyébként ha bemegyek okmányirodába,és megkapom a kódom,beküldöm a Neptunon,akkor szeptemberig kipostázzák a diákom? S itt a hangsúly a postázáson van. Jó lenne már beiratkozáshoz évnyitóra stb nem egész jeggyel utaznom.

Köszönöm!

2012. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem még nem jött meg az értesítőm,nektek vmi?
2012. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!