Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen gólyaszivatásról tudtok?

Milyen gólyaszivatásról tudtok?

Figyelt kérdés
Akárcsak hallomásból? Esetleg ötletek, hogy hogyan lehetne szivatni a gólyákat?
2009. júl. 19. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem azzal szívattak, hogy egy tálba egy csomó lisztet szórtak és elrejtettek benne egy golyót.Fújnom kellett a lisztet nem szabadott a kezemet használni..hát majdnem megfulladtam és csupa liszt lettem...Ez nagyon nagy szívatás..
2009. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Minket nem szívattak szerencsére :) persze néha bosszantó volt...

Legkevésbé az tetszett, hogy az avatós napon gólyatáborban felkeltettek mindenkit reggel 6kor (hegyekben, minden párás, rohadt hideg volt)fogkrém+fogkefe, körbe kellett állnia a kb 300 embernek, eggyel balra adni a fogkefét és a tőled jobbra lévő ember fogát megmosni, vagyis a saját fogkeféddel valaki más mosta a fogad...

De amit imádtam, a következő feledat volt, csapatoknak: Szervezz tandíj elleni tüntetést XD hát az nagyon poén volt XD

De hallottam nagyon beteges dolgokról is már. Szerencsére az ELTE-GeoBio gólyatábor nem ezek közé tartozik, az nagyon nagy! Legalábbis mikor én voltam, de állítólag a legtöbb évben ilyen jó

2009. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én olyanról hallottam, hogy a srác lábáról leborotválták a szőrt (de csak vízzel volt bekenve a lába, borotvahabbal nem), és utána abból a vízből kellett innia a társának. Na szerintem ez undorító, és durva.


Amúgy nálunk volt olyan, hogy az egyik gyerek lefeküdt a földra, a másik állt egy széken és úgy kellett etetnie joghurttal, de nem hajolhatott le vagy ilyesmi, és utána nem moshatott hajat a lent lévő. Aztán volt, hogy először vízből kellett almát kihalásznia a delikvensnek, utána pedig egy lisztes tányérból egy szem mazsolát. És ő sem moshatott hajat. De én nagyon sajnáltam őket, én nem szívesen szivatok senkit.

2009. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Minket hajnali 2-kor felébresztettek, és minden gólyának pizsiben kellett levonulni a társalgóba majd pálinkával itattak! Addig nem mehettél vissza amíg 2 pohárral meg nem ittál. Én sosem iszom, nekem ez szívás volt.

Ja, meg az utcáról kellett éjszaka behívni egy szakállas, bajuszos embert. Persze hogy sokan nem találtak ilyet, de velem szembe jött egy hajléktalan. 100ft-ért besétált velem. Nagy sikerem volt:))))

2009. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt pár, a gólyatábor csúcsa a gólyakoktél volt...Mindenkinek meg kellett innia, utána leveítették, hogy miből készült (fogkrémtől elkezdve szerintem még fél pár papucs is volt benne...)

Volt h reggel hatkor ugráltunk a Balcsiban, vagy fekvőtámaszotzunk kinn

Volt dinnyeevő verseny két napja vodkában áztatott dinnyével + utána a versenyzőnek le kellett húznia egy pohár tejet

ilyesmik

2009. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hajnal 2-kor felvertek minket, 8as csoportokra osztottak és elvezették minket valahová (be volt kötve a szemünk) és vissza kellett találni állítólagos nyomok alapján. Na most tudni kell, hogy én marha béna vagyok tájékozódást illetően, de sikerült úgy összeállítani,hogy még nálam is bénábbakat kapjak, így reggel 7-re megérkeztünk úgy, hogy akik első lettek 15 perc alatt visszaértek. Nagy élmény volt....:D
2009. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a szivatás a gyólyabálon van. Úgy kezdődik, hogy minden gyólya átvonul a városon énekelve és a 12-esek által kitalált öltözetben(pizsoma, fiúk öregnéni ruhában,lányok űszósapka és -gumi, melegítő békaláb stb.).Aztán a tornaterem bejáretnál meg kell enni valamit, amiben minden benne van( pirospaprikás kokuszgolyó titkos összetevőkkel, minden évben más) Gólya fogadalom, kiküldenek embereket, hogy keressenek rendőrt, haspiszinges férfit , Réka nevű nőt. Le kell mérni hogy hány wcpapir gurigával lehet körbekeríteni a sulit egyszer. Egymást kirúzsozni csukott szemmel. Ódát írni a 12-esekhez bizonyos szavakkal. Lufiborotválás, megmosni egymás száját pirosapaprika krémmel, tojást vinni kanálon miközben a társadat a hátadon cipeled. És akik a versenyeken veaszítenek azok esznek még egyet a bejaranál kapott undorító dologból.Fel kell ismerni a tanárokat a gyerekorri képükről.Egymást tejszínhabbal eteni bvecsukott szemmel.És még sok dolog, amikre nem emlékszek.De a végén jön a hajnalig tartó diszkó.
2009. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk, anno, pelenkába nutellát tettek és ki kellett nyalni.

Nem vettem rajta részt, csak utólag hallottam. :)

2009. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor mi voltunk 12-sek, azt találtuk ki (egynek), hogy minden elsősnek fém vödörrel kellett iskolába jönni, táskát nem hozhattak. Vicces volt, ahogy 'figyelt1 ki a vödörből a tízórai, tolltartó stb. Kettesével fel kellett sorakozniuk az iskola előtt, láncon. Minden járókelő azt hitte, szüretelni mennek...
2009. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ódát kellett írni a WC ajtóhoz. Bekötött szemmel felismerni, mit etetnek veled. WC papírt árulni a járókelőknek.
2009. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!