Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tantárgyakat érdemes...

Milyen tantárgyakat érdemes felvenni gólyaként? Az ajánlott tanterv követése a legjobb megoldás, vagy van valami furfang?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mit vegyek fel, amire épül valami az természetes, de a többi....?
2012. aug. 6. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért azt sem ártott volna leírni, hogy hol.


De a legjobb, ha követed a tantervet eleinte amíg rá nem érzel a dologra.

Ez már nem középiskola, kicsit mások az elvárások.

2012. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
PTE TTK kémia szakról lenne szó, én arra gondoltam, hogy kevesebb órát veszek fel, de úgy, hogy még ne csússzak, csak nem tudom, hogy ennek mennyi értelme van...
2012. aug. 6. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:

most vagy elsős és már most kevesebbet veszel fel??

elég bátor vagy :D szerintem az elején mindenképp kövesd az ajánlott tantervet, vagy inkább többet vegyél fel...kevesebbet semmiképp sem :D

2012. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok köszi! :DD csak felék, hogy nagyon nehéz lesz és úgymond "fölösleges" tárgyakra nem tudom mennyi időm lesz :P
2012. aug. 6. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd a minta tanterved. Szerintem ez a csúszás kezdő lépése,amikor már az elején eltérnek tőle.

""fölösleges" tárgyakra nem tudom mennyi időm lesz "

Ilyen nincs oké te annak érzed de a tanár azt ugyan úgy számon kéri mint a számodra hasznos tantárgyakat.

Ezt meg kell tudnod oldani, a csoport nagy része is megfogja.

2012. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Maximum még azt lehet csinálni, azt szokták hogy ha egy-két NEHÉZ tantárgy nem sikerül esetleg... akkor a következő félévben felveszed a könnyebbeket, akkor sok tantárgy lesz, de viszonylag könnyeBB! és akkor a következő félévben meg kevesebb tantárgy, de a nehezebből!


Igazából nem tudom mennyire jó ez az 5let, én is csak hallottam! :)

2012. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kérdezz meg felsőbb éveseket. az a tuti!! meghívod öket 1-2 sörre és biztos szívesen elmondják a tapasztalataikat. de természetesen a mintatantervvel se jársz rosszul. kivétel ha tanári szakirányt akarsz választani. mert akkor kegyetlenül becumizod a mintatantervet (én is kémiás vagyok egy másik egyetemen).
2012. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem, nem szeretnék tanár lenni! Azt hiszem akkor marad az mintatanterv! Szerintem is azzal jarok, igy elsore a legjobban, legkozelebb, meg mar tudni fogom h mi h mukodik... talan... :D
2012. aug. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!