Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi értelme van a gólyatáboros...

Mi értelme van a gólyatáboros hülyeségeknek?

Figyelt kérdés
Nem értem,miért kell szó szerint szívatni az embereket...olvastam itt pár elég durva dolgot...komolyan,felsőbb évesek,Ti ezt élvezitek? Nem tudom merjek -e menni gólyatáborba.
2009. júl. 20. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

nyugodtan menj, nem tudom hogy fűsuli, vagy középbe mész de ez a gólyatábor arra való hogy az osztályt vagy az évfolyamot összeszoktassa, hiszen sokszor vadidegen emberek közé keveredsz ilyenkor

nem lesz veszélyes, nyugi nézd meg a felsőbb évesek is kibírták te miért ne bírnád ki?? :D

egyébként fiú vagy lány vagy? :D

2009. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

gimis vagy egyetemes golyataborba?

szerintem amugy a gimisek meg idota modon uzik ezeket a szivatasokat. annak idejen en nem mentem el, mert ugy ereztem tobb leszek ha itthon maradok. es jol tettem mert mindenki keseru szajizzel jott haza. mondjuk ez iskola es aktualisan diakfuggo is. lehet, hogy ha normalisan gondolkodo emberek csinaljak es tanarok is lesznek akkor mas lesz es meg jol is elsulhet.

az egyetemireol nemtudok. ott mar nem annyira idiotasag, abban az esetben mar felnottekrol beszelunk, ami egeszen mas. ha lesz iden azt is kihagyom, de csak a parom miatt...

2009. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy összeszoktassa a tanulókat. én se a gimisre, se az egyetemire nem mentem el. de az egyetemen hamar belerázódtam az életbe hála a felvi.hu topikjának:D
2009. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egyáltalán a gólyatábornak lenne értelme. "Összeszoktatni" így nem lehet a társaságot, idióta szívatások, kinézik azt, aki nem szexel és piál egyfolytában mindenkivel. Aki szereti az ilyesmit, menjen, amúgy felesleges. Iskolakezdés után is meg lehet ismerkedni a többiekkel, nem maradsz le semmiről. Arról nem beszélve, én sosem értettem, miért kellene egy nagy, boldog családnak lennie pl. egy főiskolának.
2009. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gimibe járok. Nálunk a gólyatáborban nem volt szivatás csak ismerkedés. A szivatás a gyólyabálon van,nem annyira durva de oda kötelező elmenni.
2009. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem gimis gólyatáborom nem volt, egyetemire viszont elmentem. Nem piáltam egyfolytában (na jó, zöldült volna a Pluralcol szonda, de magamnál voltam végig), nem is d*gtam végig azt az egy hetet, mégsem néztek ki onnan. Lehet, hogy rossz helyen voltam?

Az viszont nem egészen igaz, hogy van időnk megismerni egymást. Csoporton belül működik a dolog, az első egy-két hónap alatt volt időnk ilyenekre, de csoporton kívül már bajosabb, mert a többi szakkal 1-2 közös előadás köt csak össze, amire vagy bejár az ember, vagy nem. Márpedig fizikus létemre jól jött néha azon vegyészmérnökök segítsége, akiket gólyatáborban ismertem meg, ugyanis nekünk is volt kémia.

S hogy miért kell olyannak lennie egy főiskolának, egyetemnek, mint egy nagy, boldog családnak? Azért, mert egy fokkal könnyebb úgy. Vagy talán kettővel is. A nappalisok ugyanis 3-4-5 éven át napi 8-10-12 órában oda járnak, össze vannak zárva a csoporttársakkal, évfolyamtársakkal és egy kicsit jobb a hangulat, ha nem érzik egymást vadidegennek.

2009. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad oda, hogy gimisről vagy egyetemiről beszélsz. Én középiskolás vagyok, szóval a gimisről tudok csak nyilatkozni. :) Egy jó középiskolába járok, de nem tudok olyan suliról, ahol táborban többet szivatnák a gólyákat, mint itt... :D Hogy mi érteleme van a szivatásnak? Semmi az égegyadta világon, csak a felsőévesek élvezik ki magukat. :) Nálunk "hivatalosan" csak egy napon volt szivatás, azok elég szellemes/poénos feladatok voltak (persze akkor ott nem így gondoltuk). Az atomrészeg felsőévesek persze minden nap (pontosabban minden éjszaka) szivattak, na ezek voltak a durvák...

Barátkozás szempontjából meg nagyon sokat nem ért, páran (gólyák közül) állandóan részegek voltak, a többiek meg érthetően mind feszélyezettek... Behúzódtak a saját faházukba, és valamelyik osztálytársamról fél év múlva derült ki, hogy volt táborba, annyira nem láttam. Szóval kb. egy év múlva már mindenki mással volt jóban, mint akivel táborban haverkodott. :) És aki nem volt táborban, az is könnyen beilleszkedett.

Azt még hozzátenném, hogy nekünk nagyon hosszú táborunk volt, 3 napot (mostanában ennyi,vagy én tudom rosszul?) simán túl lehet élni. :)

2009. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyetemi táborról van szó és lány vagyok.
2009. júl. 20. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!