Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek és hova kell ezt most...

Kinek és hova kell ezt most akkor küldenem?

Figyelt kérdés

Részletezve:

A kar dékánjához kell benyújtanom egy levelet a rektornak címezve...

Ez a gyakorlatban hogy nézd ki akkor ? :)



2012. aug. 23. 14:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Fontos lenne a sürgős válasz, mert a Posta sikeresen kicseszett velem rengeteg idő elhúzásával :S
2012. aug. 23. 15:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem így megoldható:

Megírod a levelet a rektornak, amit beleraksz egy borítékba, ráírod, hogy a rektornak címzed, és írsz még egy levelet, amiben nagyon szépen megkéred a dékánt Urat/Asszonyt, hogy szíveskedjen a rektor Úrnak/Asszonynak eljuttatni/átnyújtani.


Vagy egy borítékba rakod a két levelet.


De miért nem lehet egyből a rektornak küldeni?

2012. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


Fogalmam sincs, hogy miért ilyen az ügy leírás, hogy ha a rektornak kell írni így is úgyis. Eléggé bonyodalmas menet, mert elküldtem a dékánnak és vissza dobták, hogy oda nem küldhetek ilyet.


Aztán gondoltam, hogy béna vagyok ezért reméltem valami válasz lehetőséget. :)

2012. aug. 23. 16:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk ott tartok, hogy annyira késésben vagyok, hogy nem foglalkozok tovább a postai levélírással. Inkább elektronikus formában továbbítom. :)
2012. aug. 23. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!