Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolában 11. évfolyamosk...

Középiskolában 11. évfolyamosként - kitűnő bizonyítvánnyal, félárvaként - kaphatok valamilyen (pénzbeli) ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Ha igen, merre menjek ez ügyben?

2012. aug. 27. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Iskolai ösztöndíjra gondolsz? Ha igen, az teljesen iskolafüggő. Attól függ, hogy milyen iskolába jársz (állami, vagy magánfentartója van az iskolának, meg ilyenek). Én az én sulimnak magáncég a fenntartója, és az előző tanévben hirdettek meg ösztöndíjat. Volt szociális és tanulmányi is. De ez nem sok helyen van.


Viszont az önkormányzattól lehet, hogy kapnátok támogatást. Ezt viszont az önkormányzatnál kell megkérdezni.

2012. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, adtam egy zöld pacsit, az önkormányzatnál érdeklődni fogok! :)
2012. aug. 27. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az önkormányzatnál lehetett pályázni ösztöndíjra, én nyertem is :)
2012. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!