Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Új helyre megyek tanulni, és...

Új helyre megyek tanulni, és tudom, hogy én leszek ott a rossz. Már most hiányoznak a barátaim, nem tudom, mit csináljak? Gimiben már normálisabbak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem az eddigi iskolámat, a diákokat, a tanárokat, minden nagyszerű volt! Úgy szívattuk a tanárokat ahogy akartuk, lógtunk a bandával, hülyültünk, egyszóval jól éreztük magunkat... Viszont most mindenki egy szakközépbe ment együtt, én meg egy sznob iskolába mentem tovább, ahol nem is tudom... Igazság szerint nem tudom mitől félek mert jól kezelem az embereket, vicces személyiség vagyok, de mégis. Ők mind JB-t hallgató, gazdag, sznob, és elit gyerekek. Én meg rocker vagyok, nem érdekelnek mások anyagi helyzetei és nem vagyok elit... Ha nincs pad a közelben leülök a földre. Még külön egyenruhánk is van! Mindenki ugyan úgy néz ki, nem lehet festeni a hajat, körmt, pc sem lehet semmi... Elveszik a diákok személyiségét, ezért már előre félek, mert tudom, hogy az enyémet nem tudják majd. Pont úgy mint a bátyámét sem tudták anno, és ezért őt is kiutálták. Láttam, hogy vannak ott "különcök", úgymond az én fajtámból is megpróbálok majd velük jóban lenni...Szerintetek van mitől félnem?

2012. aug. 31. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden iskolában vannak olyanok mint te, velük barátkozol és kész. Bár elég fura ahogy így leírod, mintha attól lenne valaki rossz hogy másabb/mást szeret mint te. Én is rocker vagyok, mégis volt a suliban plázacica, punk, emo haverom is, mindenféle gazdag is szegény is, nem ez alapján ismerkedtem és ők sem. Sose utáltak ki sehonnan, mert nem viselkedtem tapló módra, nem volt okuk utálni. Nálunk sem volt szabad semmi, én ennek ellenére festettem a hajam meg minden. Csoda hogy ki nem rúgtak, de az átlagomat lerontották emiatt. Na mindegy. Miért ilyen suliba mentél ha nem tetszik egyébként?
2012. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert ezzel az iskolával van a legnagyobb esélyem megvalósítani az álmaimat! És amúgy nem erre céloztam, dehogy rosszabb attól, hogy más! Sőt attól jó, ha mer más lenni... De ez tényleg... Nem láttad még ezt az iskolát... Kb. olyan mint a Pink Floyd- Another Brick in the Wall klipjében... És a régi sulimban nekem is voltak/vannak ilyen barátaim, sosem érdekelt az ilyesmi! De itt félek, hogy a többieket érdekelni fogja.
2012. aug. 31. 20:26
 3/3 anonim válasza:
Hát szerintem nincs mitől félned, te se ítéld el őket előre, legyél jó fej, és simán lesznek haverjaid ott is, talán még jobbak is mint általánosban. Az egyenruha dolognak meg jó oldala is van ( bár kevés), de legalább kinézni nem fognak, mert nem is lesz miért. Egyébként egy osztályon belül biztos lesz még pár rock zenét hallgató emberke is, meg hát nem az a lényeg igazából.
2012. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!