Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott érettségi informat...

Előrehozott érettségi informatikából és angolból, pontosan mi a menete a javításnak, mivel jár ennek megpróbálása, ha nem sikerül a legjobbra? - holnapig van esély jelentkezésre -

Figyelt kérdés

Holnap a jelentkezési határidő, én belevágom, az angollal nincs probléma, viszont az informatikával gond lehet. A nyár alatt elég sok dolog kiesett, és mivel nincs, nem is volt Office csomagom, így esélytelen volt gyakorolni.


Ha nem sikerül jól, tegyük fel kettes lesz az informatika, hogyan javíthatok? Elvileg érettségi (május) után lehet javítani, de csak és kizárólag érettségik, év lezárása után.

Viszont ott a másik fele, hogyha nem megyek el az előrehozott érettségi szóbelijére, akkor nem is veszik figyelembe az eredményemet (illetve akkor sem, ha egyes lett, de ezzel nem számolok)... ez igaz?


Ha tudtok ezekről bármi infót, azt nagyon megköszönöm!



2012. szept. 4. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nem veszik figyelembe ha nem mész el, nálunk is ez volt, hogy akiknek rossz lett nem mentek el szóbelire, hoztak orvosi igazolást és ennyi. De szerintem próbáld meg, nekünk azt mondták 2 hét alatt is bele lehet jönni ha sokat gyakorolsz. De ha nem vagy benne biztos, akkor inkább májusban csináld meg, addigra fel tudsz készülni rendesen.
2012. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hali, köszi a választ!


Délután már jelentkeztem, sajnos nem tudtam válaszokat olvasni (bár ugye csak te írtál :D), de semmi gond.


Ezek tudatában mentem bele a dolgokba, ha esetleg kérdéses valakinek:

Ha nagyon rossz lett, akkor a szóbelire nem mész el, ezáltal automatikusan egyest kapsz, ez viszont nem kerül be sehova, érettséginél semmit nem csökkent és szóba sem jöhet, úgymond csak te és a tanár(ok) tudnak róla. Tehát semmi probléma.

Ebben az esetben ahogy normális esetben, májusban érettségizhetsz újból, ugyanazon a szinten.


Végül maradt angol, és informatika. Angolból osztályozót kell tennem, de nem hinném, hogy ez nehéz lenne.

Nektek mi a véleményetek erről?

2012. szept. 5. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!