Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen tanfolyamot...

Szerintetek milyen tanfolyamot lenne most érdemes elvégezni, amivel lenne esély az elehelyezkedésre?

Figyelt kérdés

A párom (29 éves nő) szeretne valami tanfolyamot megcsinálni amivel kiszabadulhatna a gyártósori munkákból.

Gimnáziumi éretségije van, alapfokú német nyelvtudása és titkárnői tanfolyamot is elvégzett, de eddig nem tudott vele elhelyezkedni.

Gyerekekkel szívesen foglalkozna, de úgy hallottam ezek nagyon telített szakmák.

Valami tipp?



2012. szept. 7. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
CAD-CAM:D
2012. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahhoz meg én értek, mégse tudtam vele elhelyezkedni. :) Igaz nem is ezen a vonalonn kerestem melót, de magában az Autocad ismerettel kitörölheted a se...
2012. szept. 7. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!