Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerb Antal Gimnázium? Nagy...

Szerb Antal Gimnázium? Nagy dilemma jelenleg nálunk a továbbtanulás téma, egyik rokonunk ajánlotta ezt az iskolát. A honlapját nézve nagyon tetszik. Többi lent.

Figyelt kérdés
Aki hallott már róla, esetleg oda jár/járt szívesen várom a véleményeket, valamint lenne pár kérdésem. 4,3 az átlagom. Felvennének? Testnevelés órák? Iszonyat béna vagyok, ezért remélem nincs nagyon nagy szerepe a tesinek ebben az iskolában, mert első látásra nagyon megtetszett. Németet tanulok, és ugyan 5-ös vagyok belőle, de magolom. Olyan nagyon nem is érdekel. Amit viszont szeretek az a magyar; nyelvtan és irodalom egyaránt. Ezt tudom-e kamatoztatni ebben az iskolában? Előre is köszönök szépen mindent választ.:)
2012. szept. 8. 18:02
 1/3 Dorottya11 válasza:

Gép hogy felvesznek-e azt nem tudom.Attól függ


hogyan tanul a többi jelentkező.Nemhiszem,hogy a travel

baj lesz és szerintem tudós hasznosítani az irodalom és

nyelvtan utáni érdeklődésedet

2012. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Szerb Antal Gimnázium jó iskola, én középerősnek mondanám, tehát pont a Te 4,3-as átlagodhoz illik. Nem egy versenyistálló, de nagyon szerethető. Ráadásul kellemes környezetben van.

Én mindenképpen ajánlom, bár én a Szent Lászlóba járok.:)

2012. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne hezitálj, nagyon jó kis suli. Az igazgató meg nagyon jó fej, következetes!

A tesi órákról csak annyit, a mi tanárunk: Köntös Zoltánné tesiből és nagyon rendes. Tökéletesen tisztában van azzal, hogy nem testnevelés szak, nyilván a tanmenettől nem tud eltérni, de nagyon rendes! Egyébként peched van, mint nekünk, már Te is a napi tesi órát fogod élvezni :-).

Szóval ne hezitálj, nyugodtan jelentkezz ide, szerethető iskola nyugodt környezetben!

2013. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!