Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még csak most kezdodott az ev...

Még csak most kezdodott az ev de mar rettegek az erettsegitol, remalmaim vannak, leginkabb a matek miatt lehet ez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdodott a tanitas, toribol es magyarbol mar meg is kaptuk a teteleket, azon nem is izgulok hiszen hetente van egy tetel ora mikor csak a tetelekbol felelunk, meg a teteleket ugyis ossze tudom gyujtogetni szobeliig ha vmi hianyossag van..A matel erettsegitol azonban rettegek, szorongok, fogalmam sincs h fogok ra felkeszulni, 2es vagyok matekbol, mig minden mas erettsegi targybol 5os, a matektanarommal 9.tol kezdve nem komaljuk egymast, pedig nem vagyok se rossz tanulo, se rossz gyerek, de annyira ellenszenves, es olyan szornyen tanitja a matekot h keptelen vagyok megerteni...Pedig tudom h lenne hozza eszem...H keszitsem fel magam az erettsegire? Tudom h korai, de egyszeruen felek! :(

Ne haragudjatok a helyesirasi hibakert, telefonrol irok!


2012. szept. 9. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress egy magántanárt matekból.

Nem is muszáj tanárnak lenni, mérnöki szakon tanuló egyetemisták simán fognak tudni neked segíteni, jóval olcsóbban, mint egy tanár.

2012. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmesélem a saját tapasztalatomat:


Hasonlóan voltam, mint te. végig a 4 év alatt 2-es voltam(inkább 1,8). 12-ben félévkor meg is buktam, és 1,6-tal engedett a tanár érettségizni. az érettségim 3-as lett(fogalmam sincs, hogy hogyan).


Nem tudsz mást csinálni, minthogy beszerzel egy jó számológépet(én ezt ajánlom: [link] és szépen végig gyakorlod az összes feladatot, amit órán csináltatok+ az előző érettségik feladatait és ami a feladatgyűjteményben vagy tankönyvben van.

2012. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A barátom épitészmérnökire jár, bennr bízom egyedül, megmondom õszintén, sok mindenre kellesz költeni az elkövetkezendõ idöben, és nemhiszem h sokat segítene egy matektanár..

Köszönöm a tanácsokat, személyes tapasztalatok jöhetnek még, tanácsok is olyanoktól, akik hasonló cipõben jártak!:)

2012. szept. 9. 16:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Második: Sikerült továbbtanulnod?:)
2012. szept. 9. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!