Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Be fogják vezetni az iskolaköp...

Be fogják vezetni az iskolaköpenyt? Mikor? Befogják egyeltalán vezetni?

Figyelt kérdés

mi a véleményed?

szerintem oltári nagy marhaság az egész :/

16/l



2012. szept. 12. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy! Minek? :D Szerintem amúgy iskolán kívülről ebbe nem nagyon szólnak bele : )
2012. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert Hoffmann Rózsa szeretné bevezetettni, és olvastam erről egy cikket a neon-hu oldalon
2012. szept. 12. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Oh :O
2012. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
elmondanam nektek,hogy pont errol akartam beirni.egyaltalan nem hulyeseg.inkabb az a hulyeseg,hogy a mai vilagba elveszik a lanyok stilusa,mert egymast utanozzak,vagy a tevet.manapsag tavasszal ugy oltoznek fel,hogy szinte minden egyes testreszuk kiveheto a lanyoknak.azthiszitek az a jo,hogy a pasik ezaltal szexinek talalnak titeket de jobban felneznek ratok mikozbe egy ribancnak nezik az osszes lanyt.teljesen elveszett a lanyok megbecsulese a kihivo oltozesuk miatt.az iskolakopenybe sokkal jobban megbecsulnenek titeket,es sok lanynak nemlenne depresszioja azert mert epp nincs penz egy markas ruhara,vagy van egy kis suly feleslege vagy mert a pasik a segguket elemzik.amugy az iskolakopenyt is lehetne disziteni sajat izlesre
2012. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsó te olyan lányokat írtál le akikre a r*banc jelző illik!

és hogy tudd nem minden lány ilyen! nem kell általánosítani.

2012. szept. 13. 19:33
 6/7 anonim válasza:
igen énis hallottam erről annyi a lényege ,hogy idézem "a cigányok nem járhetnek olyan ruhákba mint pl egy jobb családbol származó gyerek" (én nem vagyok szegény se és gazdag se ) de sztem ez tök fa*ság ez az egészxD
2012. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is tizenhat éves lány vagyok, az én sulimban most is hordani kell a köpenyt, minden nap. Ki lehet bírni. Arról nem beszélve, hogy én speciel sokszor összetollazom a ruháimat, ha a térdemen kell pl. írnom valami miatt, na meg fizika/kémia órán is tök hasznos.
2012. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!