Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha vki postai alkalmazott...

Ha vki postai alkalmazott szeretne lenni a fővárosba ahhoz kell postai ügyintézői képzés OKJ-s vagy elég az érettségi, mert Vidéken csak érettségi kell hozzá. Hol kell akkor leadni a jelentkezést Budapesten, melyik postán?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 20:12
 1/6 anonim válasza:
Hát az elég baj,hogy érettségi elég hozzá....szerinted a postaforgalmi szakközépiskolát mire találták ki?????????
2012. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alaque ***** válasza:
Én még nem is hallottam postaforgalmi szakközépiskoláról, de ismerek postásokat (és volt postásokat), és van, amelyiknek még érettségije sincs.
2012. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én postaforgalmi szakközépiskolába jártam... :-)

Akinek nem kell ilyen végzettség,azok a kézbesítők...

2012. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rosszul tudod ,mert bizony Győrbe 2 ismerősöm is úgy dolgozik a postán ügyintézőként hogy csak sima érettségije van! jó mi?
2012. szept. 23. 11:52
 5/6 anonim válasza:

Gratulálok a magyar postának hozzá!

Igaz a szakképzett emberek mind elmennek,mert olyanok a körülmények...no comment.

2012. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Axl válasza:
Ha kézbesítő szeretnél lenni, akkor elég a 8 általános + erkölcsi bizonyítvány. Az fényképes önéletrajzodat add be arra a postára, ahova szeretnél jelentkezni, ha van üres hely, hívni fognak. Viszont a többi munkakörbe már csak postai képesítéssel vesznek fel embert,
2012. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!