Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki veszi az 5 perc angol...

Aki veszi az 5 perc angol magazint Szalai Nóri szerkesztésében, attól kérdezem, hogy érdemes-e megvenni akkor, ha a hírlevélre fel vagyok iratkozva az oldalán, és böngészgetem is az 5 perc angol weboldalt?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 20:57
 1/3 Thoobi válasza:

Én meg szoktam venni a magazint és fel is vagyok a hírlevélre iratkozva.


A magazin sokkal többet nyújt. Annyival többet, hogy sosincs rá időm teljesen feldolgozni a magazint, mire megjelenik a következő, pedig havi magazin.


Ennek ellenére veszem, mert néha azért csak van/lesz időm rá. (bár frászt kapok a hülye celebekről szóló cikkeitől, de tanulni jó)

2016. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Engem idegesít. Találni benne jó cikkeket és leköt.

Viszont nem válogathatod meg miről szeretnél olvasni. Ha olyanról olvasol, ami érdekel, akkor sokkal több mindent megjegyzel. Pl. engem qra nem érdekel a súlyzózás... mégis erről kellett olvasnom az egyik számban 4 oldalon keresztül. Vagy ha nem olvasom el, akkor minek vegyem meg a magazint?

A 60 perc hanganyag egy vicc. 30 perc is alig van benne, de reklámnak jó.

Sokkal érdekesebb hírek is lennének a nagyvilágból akár hírességekről is, de ami ebbe bele van válogatva, annak se füle se farka.

Az is idegesít, hogy a szószedet MINDIG hiányos. Nem tudom, hogy nem lehet odafigyelni rá, amikor a szövegben ki is vannak emelve a szavak.

A hanganyag is sok esetben eltér a leírtaktól.

Ezek idegesítő hibák.

A honalpon is egy káosz. Sose találni meg az aktuális magazinhoz tartozó hanganyagokat se, hiába kattintasz az oda vezető linkre. Mindig lemegy az idő keresgélni a káoszban. Ez lenne az agyik legfontosabb szerintem, maikor megjelenik egy új magazin, de nekik az a fontos, hogy már az oldal közepére is belelógassák a megosztás ikonokat. Szóval őszintén, én megvettem néhány magazint, de taktikát váltok. Ebből tényleg elég néhány darabot megvenni, aztán folyatni valami igazán jóval.

A nyelvtani rész átláthatatlan, gagyi fogalmazással. A szókincs fejlesztő részben ömlesztve a szavak, semmi logika benne.

Először izgatottan vettem a kezembe, most a negyedik magazinnál járok és rosszul vagyok.

Rengeteg cikket és anyagot találni mindenhol (máshol).

2017. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocs a hibákért.
2017. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!