Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű kémia érettségire...

Emelt szintű kémia érettségire melyik könyvekből lehet eredményesen felkészülni?

Figyelt kérdés
80-90% fölötti eredményt szeretnék elérni. Elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy milyen témaköröket és milyen mélységben kérnek.

2012. okt. 23. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

a mostanában kiadott mozaik 11-12 nagyon jó, 12-es vagyok és abból ismétlek.


minden témakört és nagy mélységben XD

általános kémia, szervetlen kémia, szerves kémia

2012. okt. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A mélységet kicsit tágabban értelmeztem. Három évet jártam vegyészmérnök alapképzésre, most jelentkezem vissza (anyagi okok miatt kiraktak) és érdekelne, hogy mit nézzek át. Például bizonyára nem kérik az érettségin a gyógyszerkémiát, de azért szervesből valamennyit igen. Jó lenne tudnom, hogy mennyit.


A mozaikos könyvekben amilyen mélységben van az elég az emelt érettségire?

2012. okt. 24. 02:40
 3/4 anonim ***** válasza:
a mozaikos könyv az emelt szintű érettségire készít fel ;) de ha már ismert vagy a területen nem lesz gond, szerintem jó könyv lesz hozzá de menj el 1 tankönyvboltba, nézegesd meg
2012. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy pedig Villányi Attila felkészülés a kétszintű érettségire könyve. Ebben minden benne van, ami kell.
2012. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!