Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemesebb a...

Szerintetek érdemesebb a közúti elsősegélynyújtás tanfolyamot elvégezni, és csak utána menni KRESZ oktatásra?

Figyelt kérdés
"M-kat."
2012. nov. 17. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk úgy volt,hogy az autósiskola indította el az elsősegély nyújtó tanfolyamot és arra lehetett jelentkezni.külön nem hiszem le tudod tenni úgy,hogy el is fogadják.hülyék lennének,mert nem hozzuk megy a lóvé.
2012. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Egyébként én úgy tudtam hogy máshol is

lelehet tenni nem csak az autós suliban.

2012. nov. 17. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:

a vöröskereszt intézi a vizsgát, az autósiskolák szoktak tanfolyamot indítani de egyrészt arra nem kötelező járni, másrészt úgy tudom, hogy az amúgyis ingyense, szal azért te elvielg nem fizetsz, persze úgyis benne van a jogsi árában, de az már mindegy.


ha nincs szükséged tanfolyamra, hanem cask könyvből tanulod (simán meglehet, esetleg tesódon gyakorlod az oylan feladatokat...) akkor szertintem előtte is leteheted, bár értelmét nem látom, járj kreszre, közben kérj egy időpontot a vizsgára, aztán tanuld akettőt egyszerre, vagy akár amíg vezetni jársz is megcsinálhatod.


én először forgalomból vizsgáztam, aztán most már 2 hete megva a forgalom, de csk holnap mek elsősegélyre, szal már meglenne a jogsim ha nem halogatom:D dehát én midig mindent halogatok...

2012. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. dec. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!