Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ápoló vagy gyógyszertári...

Ápoló vagy gyógyszertári asszisztens éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Debreceni Egyetem magyar szakán tanulok, de tisztában vagyok vele, hogy ezzel nem egykönnyen fogok munkát találni és nem nagyon éri meg, főleg, hogy fizetősön vagyok. Mivel szeretnék kimenni Angliába, így nem érné meg újrafelvételizni, az aláírandó röghöz kötéses szerződés miatt, más típusú szakot se tudnék választani, mivel nagyon humán beállítottságú vagyok. Arra gondoltam, hogy inkább szeptembertől elkezdek egy OKJ-s tanfolyamot, valami egészségügyi szakot szeretnék, mert ez érdekel is. De nem tudom, hogy az ápoló vagy a gyógyszerészeti asszisztens éri meg jobban, figyelembe véve azt, hogy szeretnék majd kiutazni és azt is, ha esetleg ez nem sikerülne valami miatt. Ha tudnátok írni, hogy esetleg mennyit keres az egyik és mennyit a másik itthon és külföldön is és mennyire könnyű elhelyezkedni vele, akkor nagyon sokat segítenétek. :)
2012. nov. 20. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Gyógyszertári asszisztensként itt és külfödön könnyebb munkát találni. Àpoló sok van, nagy a túlképzés, a gyógyszerész meg kevés, ezért a legtöbb gyógyszertár gy. asszisztenseket vesz fel.
2012. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, sokat segít. :)
2012. nov. 21. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nahát más nem is vàlaszolt. :) Szerintem mindenképp a gyógyszertàros dolgot válaszd. Sok sikert!
2012. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy gyógymasszőr
2019. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!