Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelenleg melyik KRESZ teszt...

Jelenleg melyik KRESZ teszt programmal vizsgáztatnak B kategóriára?

Figyelt kérdés
Nekem van "egyéni gyakorlóprogram", meg "KRESZ teszt 2010" de nemtudom melyikre számítsak.

2012. nov. 20. 16:03
 1/5 anonim válasza:
Jó, ha tudod, hogy a gyakorlóprogramban nincs fent az összes kérdés, csak a tesztkönyv (az idei a legmegbízhatóbb) tartalmazza az összes kérdést, azt vedd meg!!
2012. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az NKH (Nemzeti Közlekedési Hatóság) tesztkönyve, amiről beszélek.

Nem szívügyem az NKH, de a tesztkönyvük is nagyon jó szerintem, lényegretörő, tömör, érthető, ebből is ezt ajánlom.

2012. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kicsit elírtam, nem a tesztkönyvről beszéltem a második hsz-omban, hanem a Tankönyvről.


A CD-t is megvettem nem kevés pénzért... Megszámoltam... 250 kérdést kihagytak belőle, ami a tesztkönyvben benne van és a vizsgán előfordulhat. Persze ezt konkrétan sehol nem írják le, hogy a CD-n nincs minden kérdés fent, hanem úgy olvastam, hogy "az összes kérdést tartalmazó tesztkönyv"...

2012. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már átesem a vizsgán 75/72 vel átmentem.
2012. nov. 30. 17:11
 5/5 anonim válasza:
Gratula! Ügyes vagy! :)
2012. dec. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!