Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ezzel így?...

Csak én vagyok ezzel így? Nyugtassatok meg, hogy nem!

Figyelt kérdés
Mégcsak november vége van, de már minden füzetem úgy néz ki, mintha a kutya szájából vették volna ki. Ha valaki kér tőlem egy lapot, gondolkodás nélkül tépek ki neki belőle, de amint kitépem, egyből tudom, hogy nem kellett volna. Meg nem bírom megállni, hogy ne rajzolgassak/firkálgassak beléjük. Egyszer tök szépen írok, másszor meg ha ideges vagyok, vagy nincs kedvem, akkor meg csúnyán. Mondjuk nekem talán azért is csúnyábbak a füzeteim belülről, mert MINDIG izzad a kezem, és hát van ahol meglátszik. Na, de akkor most az nem megoldás, ha minden füzetet újraírok (meg ez egy óriási pocséklás lenne). Ezentúl rendezzem szebben a füzeteimet, vagy fogadjam el, hogy ez vagyok én, és kész?

2012. nov. 25. 16:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, meg a könyvekben a legtöbb képhez buborékot vagy szövegdobozt rajzolok, és egy csomó hülyeségek írok bele... Amúgy 5-ös, 4-es tanul vagyok. 12/L
2012. nov. 25. 16:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk azt szokták mondani, hogy az nem jó, ha év végére is olyan marad a füzet mint év elején volt, mert akkor nagy valószínűséggel elő sem vették, ergo nem tanultak belőle. :)


Nekem is mindig szamárfüles a füzetem, van ahol csúnyán, van ahol szépen írok, de engem nem érdekel a kinézete. Egyrészt mert jobban szeretek könyvből tanulni, másrészt ha újraírnám egy másik füzetbe és azt folytatnám, az is ugyanilyen sorsra jutna, bármennyire is próbálok rá vigyázni.


A rajzokkal meg nincs semmi baj, ha vizuális típus vagy, még segítenek is a tanulásban. Légy rá büszke, hogy ilyen kreatív vagy! :)

2012. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is pont igy vagyok ezzel :P

De tényleg, pontról pontra (kivéve a kéz izzadást, meg engem nem zavar ha adok lapot)

2012. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem se, de hát így előbb utóbb kifogyik a lap
2012. nov. 25. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Tőlem olyan gyakran nem kérnek, vagy ha igen akkor nem adok. Vagy abból a füzetből adok amibe keveset irunk.
2012. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!