Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most vagyok nyolcadikos es...

Most vagyok nyolcadikos es nem tudom, hogy hova menjek.4-es atlaggal hova vennenek fel? A human tantargyakbol jo vagyok nyelvtan:4, irodalom:5*, tori:4. Viszont a real tantargyak rosszul mennek. Fizika:2 matek:3 kemia2-3. melyik gimibe vennenek fel?

Figyelt kérdés
segitsetek a tovabb tanulassal kapcsolatban
2012. dec. 21. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
kozepiskola.lap.hu - itt keresgélhetsz.
2012. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Azt sem tudjuk merre laksz -.-"
2012. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pesten..
2012. dec. 21. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
A mai felsőoktatást hallva inkább menny szakközépbe mert.ott van esélyed megnézni h mennek a reál tantárgyak élesebb helyzetben + szakmad lesz legalabb aki humán beállítottságú abból meg max vmi fizetős dolog lenne egyetemen/főiskolán azokkal meg semmire nem mész. (Reál tantárgyas melók sokkal jobban is fizetnek!!!!)
2012. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kerestem pár iskolát.Talán ezekkel megpróbálkozhatnál.:

-Raoul Wallenberg Szakközépiskola és Szakiskola

(humán gimnázium,mint mondtad ezek jól mennek ígx szerintem van esély)

-Semmelweis Ignác Humán Szakképző Iskola és Gimnázium

-Ady Endre Gimnázium Budapest(humán osztály)

-Leövey Klára Gimnázium

-(talán)Zrínyi Miklós Gimnázium Budapest

-Bókay János Humán Szakközépiskola

-Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium az Eötvös Loránd Tudományegyetem Gyakorlóhelye

-Könyves Kálmán Gimnázium(Budapest,Újpest).


Ezek mind humán iskolák,vagy olyan iskolák ahol humán osztályt is indítanak.A Könyves Kálmán Gimnáziumba,van reál és humán osztály,ahol emelt óraszámban tanítanak ezt-azt.Nézz utána,de szerint ezek közül az összeset bejelölheted.:)

Sok sikert a felvételihez!

2012. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom!:)
2012. dec. 29. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!