Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunban tantárgynál Letiltva...

Neptunban tantárgynál Letiltva szerepel. Miért? Fontos.

Figyelt kérdés
Óbudai egyetemen első féléves vagyok Kandó Villamos szakon.Matekból sajnos pótzhra szorultam, majd Neptunban azt láttam a tantárgyamnál, hogy "Letiltva"... nem annak kéne itt állnia, hogy elégtelen? Lehet, hogy elkeverték a zhmat? Írtam már a tanárnak de nem jött válasz..

2012. dec. 24. 21:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Volt valaki még ilyen helyzetben? Írhatna a tapasztalatairól mennyire súlyosak a következmények :/
2012. dec. 24. 21:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár én Debreceni egyetemes neptunról tudok nyilatkozni. Még bizonyos tárgyak vizsgáit én sem tudom felvenni, mert még nem kaptam meg az aláirást. Akkor szokta nekünk ezt kiirni amikor még nem irták jóvá az aláirást.
2012. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha letiltottak a vizsgajelentkezésről, arról kapnod kellett rendszerüzenetet.

Menj fel a Neptunra, ott Tanulmányok/Féléves adatok


Ott láthatod az idei évi tárgyaidat. Ott van elvileg mindegyik tárgy mellett egy pipa, hogy vizsgára jelentkezhet. Ha a matekod mellett nincs pipa, akkor szerintem arra az évre felejtős lesz a matekod. Bár tanárral próbálj egyet konzultálni, hátha tesz valami engedményt.


Sok sikert!

2012. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!