Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mért van ilyen sok hülye gyerek?

Mért van ilyen sok hülye gyerek?

Figyelt kérdés

Mindig is voltak és mindig is lesznek de hogy egy kettest alig bírnak már megszerezni...

Valószínűleg a sok gépezés meg tévézés,elhülyíti ezeket a mostani gyerekeket.S lehet ez ellen tenni valamit???



2013. jan. 8. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha ők sem akarnak. Amúgy mindenkinek a magánügye, hogy mennyivel éri be, ne foglalkozz te más kettesével, örülj, hogy te nem vagy hülye ezek szerint.
2013. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért, ilyen sok hülye gyerek van?

am én elég sokat gépezek, néha tvzek is, de ettől még ha órán odafigyelek, akk max 1 óra otthoni tanulással 1-2 tárgyat kivéve 5ös vagyok.. sztem a sz.gép csak az időmből vesz el, de nem butít számottevően

15f

2013. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

-Mert a szülők is azok?

-Kevesebb a nevelés,odafigyelés

-Züllött társaságba kerül

-Beleviszik egymást a bajba

-Sok amerikai sz*r rajzfilm a szivacs és degenerált társai meg a south park

-A gyerekek kiskorban meghülyülnek a caroon network és az amerikai selejtes rajzfilmektől amikor a magyar rajzfilmek sokkal értelmesebbek lásd:

hohoho horgász,Mézga Géza, Vízipók csodapók, Az a csokizabáló kék madár.

Én most 15 éves vagyok elítélem az összes

kockát, fizikai selejtet aki nem nyom egy fekvőtámaszt és 14 évesen 100 kg.

Nem megy futni minek fut eleget a hülye gyerek a GTA-ban .

Meglátszik, hogy mennyi túlsúlyos gyerek van osztályban 33 főből 8 gyerek ami azért elég sok.

A sok játék függőség, drogok, dohányzás, alkohol miatt a jegyeik is romlanak. Ebből a 33 gyerekből iskolán kívül jó ha 5-en sportolunk .

Végülis a gyerek nem mozog reggel felkel --> bkv-val bemegy a suliba egy tesiórát nagy nehezen végig szenved

aztán bkv haza viszi utána 2-kor haza ér 10-ig képezik majd 12-körül elalszik ez megy bár mostanában pl:ma én is későn fekszem mert most voltam edzésen.

2013. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gép nem butít, a gyerekek a hülyék. Én semmit sem tanulok itthon, se az iskolában óra előtt, és mégis megvagyok 3-as, 4-es. Az hogy valaki úgy gondolja hogy tanulás nélkül is egy menő gyerek az 1-essel, arra nem tudok mit mondani, főleg ha ettől úgy érzi hogy kioktathat másokat hogy: PFF HOGY TANUL A KIS KÖCSÖG LOOOOL.
2015. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja, sokk a hüjje eben az orszádban, mer a nyuggatti rajzfímek, meg a fekkvőtámasz nem nyomja, ezér. Én szerentsére nem vattyok az.
2015. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igazából tényleg a neveléssel van baj. De a fiatalok kurvára nem tisztelik a másikat. Alíg várom hogy meghaljanak a drogba stb. (fiatal vagyok)
2023. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!