Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyiért lehetne legolcsóbban...

Mennyiért lehetne legolcsóbban megszerezni a Pék szakmát magyarországon?

Figyelt kérdés
Rengeteg hirdetést / képzést láttam , 200 - 250 ezer forint között mozognak az árak , 200 alatt is láttam , mindössze 80 ezer forintért , de az szerintem csak csalogató , aztán majd ha befizettem az első havi részletet akkor a nyakamba vágnák a többletköltségeket . Megbízható és olcsó felnőttképzők érdekelnének , köszönöm .

#pék #pék szakma
2013. jan. 15. 19:31
 1/1 anonim válasza:
Ingyen, sőt úgy, hogy még ők fizetnek, hogy tanulj. Nem vicc. Menny be a munkaügyi központba és kérdezd meg milyen tanfolyamok indulnak és mikor. Tavaly láttam, hogy pék is indult (9 hónap), de nekem az már megvan úgyhogy nem érdekelt különösebben. Azt hiszem havi 43.000 forintot adnak meg egy 90%os utazási kártyát lakhely és iskola közt, ha az iskola nem helyben van. De ha megbuksz vagy abbahagyod akkor visszakérik a pénzt.
2013. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!