Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGF PSZF-en önköltségesen van...

BGF PSZF-en önköltségesen van minimum kredit szám? És ha igen mennyi?

Figyelt kérdés
BGF, PSZF, kredit, minimum kredit

2013. jan. 24. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Félévente 30 kredit az elvárt. Mivel ahhoz, hogy diplomát kaphass 210 kreditnek kell lennie.
2013. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted h minimum kredit? Félévente vagy az összes?

A 30 kredit/félév az mintatanerv szerinti, ahogy a sulit ismerem mindenki lesz@rja h mennyi kreditet veszel fel és hogy boldogulsz. Az a lényeg h meg kell csinálni 180 kreditet, majd ezután 30-at a szakmai gyakkal. Szal megéri felvenni a kb 30 kreditet félévente, mert ha nem akkor csúszni fogsz és még többet kell fizetned.

2013. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2013. jan. 24. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező félévente 30 kreditet csinálni... Évente 30 a minimum amit teljesíteni kell, de azt is úgy, hogy a megszerzett krediteidet leosztod a megcsinált évekre akkor minden évben meglegyen a kreditszám és akkor nem rúgnak ki. Én most 4. es vagyok, mivel csúsztam, és ebben a félévben csak 4 kreditem van:D
2013. jan. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint PSZF-en csak akkor rúgnak ki, ha vmelyik tárgyat nem sikerül a maximális felvételi lehetőség alatt megcsinálni. Tehát hallgatói szerződés előtt felvetteknek normáls tárgyfelvétel+spec+3 vizsgakurzus, hallgatói szerződéseseknek normál+spec+vizsgakurzus, tehát kredithez nincs köze.
2013. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!