Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet akkor tenni, ha...

Mit lehet akkor tenni, ha abból a tárgyból, amiből vizsgázok, nincs elegendő átfedés a félév során feladott és a vizsgán számon kért anyag között ahhoz, hogy legalább egy kettest elérjek?

Figyelt kérdés
Megtanultam egy könyvet, amit a félév elején feladtak, benn voltam az összes előadáson, az előttem vizsgázók feladatsorait is mindegyiket betanultam, mégis, mikor én kerültem sorra, minden teljesen idegen volt, a 100-ból összesen nagyjából 25 pontot tudtam magabiztosan elérni, ezt leszámítva minden más csak fölösleges rizsázás... természetesen nem volt elég. Mit csinálok rosszul?

2013. jan. 24. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
elvileg a vizsgáztató tanár csak olyat kérdezhet,amit elmondott vagy feladott elolvasni.de nagyon nagy f@szok ám,mert úgy meggyűrik a nyamvadt kérdéseiket,hogy minden válasz jó,de mégis egy névelő,vagy darabszám arra a válaszra billenti a mérleg nyelvét.nem szabad kapkodni,értelmezésen van a lényeg.így kaptam én is éppen csak kettest az egyik tárgyamra.ha nem nyálazom át megint a kérdéssort,akkor tuti karó,de csak meglett 2 ponttal.persze arra is figyelni kell,hogy nem fuss ki az időből.
2013. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!