Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE TTIK kémia szakosok! Mi...

SZTE TTIK kémia szakosok! Mi mire épül?

Figyelt kérdés

sehol se találom, hogy egyes tárgyaknak mik az előfeltételei... valaki segítene?

konkrétan az érdekelne,h az analitikai kémiának mi az előfeltétele? a szervetlen? mert azt tudom,hogy a szervetlen az áltkémre épül, de mást nem :S esetleg ha tudtok olyan oldalt ahol ezt megnézhetném,nagyon megköszönném! :)



2013. jan. 26. 16:22
 1/1 anonim válasza:

Az ETR jelzi, ill. írja, ha az adott kurzusnak van előfeltétele, legalábbis, amikor én a TTIK-ra jártam, így működött.

Nos igen, Általános kémia nélkül nehéz tovább lépni, no de azért aki középiskolában rendesen tanult kémiát, annak nem olyan nehéz az az általános kémia. Ráadásul Veszprémi Tamás Tanár Úr olyan gyönyörűséges könyvet írt, hogy mindig leveszem, még így végzett fejjel is a könyvesbolt polcáról. (szép, de nagyon drága) :-) Majd egyszer megveszem, mert egyébként tényleg nagyon szép könyv!

2014. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!