Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet igénybe venni, ,...

Hogy lehet igénybe venni, , Első munkahely garancia" programot, mi a lényege?

Figyelt kérdés
az önéletrajzba ezt vhogy feltüntessem,ha pályakezdő vagyok?

2013. jan. 28. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én is pályakezdő vagyok, és regisztráltattam is magam a központban. Kérdeztem, hogy van-e valami pályakezdői program vagy egyéb, de semmit nem mondott, csak ha találnak a végzettségembe munkát értesítenek... Persze ez már lassan 6 hónapja, gyanítom sajnos, hogy több is lesz. Egyébként igen, tüntesd fel az önéletrajzodba, elég fontos információ. Már vagy 5 munkahelyem lenne, ha nem lennék pályakezdő, vagy ha 3 éves szakmai tapasztalattal születtem volna. De hogy, azt ők sem tudják, ha mindenhol ilyenek a kritériumok. Ez van, reméljük jobb lesz. Sok sikert!
2013. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nilla88 válasza:
Nem te igényelheted, hanem a munkáltatónak kell igényelnie. De neki adnak tájékoztatást is a programmal kapcsolatban a munkaügyinél. Ő kérhet téged, mint regisztrált pályakezdő álláskeresőt a rendszerből.
2013. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!