Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mekkora különbség van 5 és 7...

Mekkora különbség van 5 és 7 órás matek fakultáció között?

Figyelt kérdés
Hamarosan dönteenem kell a faktválasztásban, és az meg is van, hogy matek-fizika lesz, de nem tudom, hogy el merjek-e menni a 7 órás matekra. 9.-ben és most félévkor is négyes voltam, és a tanárom az 5 órásat javasolja. Én viszont megpróbálnám a 7-eset, mert a többi osztálytársam is oda megy. És más tanár is a 7 órásat mondta, mert BME VIK-ra akarok menni. Szerintetek mi legyen? Nehezebb annyival a 7 órás, hogy inkább lemondjak róla?

2013. febr. 4. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ami a VIK-en kell, azt megtanítják ott. Hogy melyik fakton mit tanultok, az a tanártól függ. Ha szereted a matekot, és foglalkozol vele, nem ezen műlik hogy jó villamosmérnök leszel-e.
2013. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Merj elmenni
2013. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár lehet, az öt órás is elég
2013. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!