Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most írom a szakdogámat...

Most írom a szakdogámat gazdasági társaságok témakörben, mit gondoltok milyen alrészről írhatnék, ami nem lerágott csont kft. Részei vezetői stb. hanem valamilyen izgalmasabb téma, amiből van jó szakirodalom is?

Figyelt kérdés
Sajna a konzulensem nem túl segítőkész. Előre is köszi mindenkinek ha van vmi ötlete:)

2013. febr. 11. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így nekem eléggé zavaros.
2013. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi tényleg nem voltam túl konkrét, a lényeg csupán annyi, hogy a szakdogám címe eddig: Gazdasági társaságok. Sajnos itt meg is rekedtem, mivel nem szeretnék több százszor megírt szakdogákhoz hasonlóan alapinformációkról írni, tipikus felépítési tulajdonságokkal megspékelve, hanem valami érdekesebb specifikumára lenne jó rávilágítani ezen területnek (tőkeemelés, átalakulások...stb), igaz még nem vagyok túl jártas a témában, csak gondoltam vmilyen független vélemény segíthetne, ill. hátha kapok okos és jó tanácsokat, gondolatokat:)
2013. febr. 11. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél alapul jól bevált sablonokat. Semmi értelme küszködni vele, nem ér annyit az egész.
2013. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
...gondolod? miért???
2013. febr. 19. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!