Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak szóbeszéd, vagy tényleg...

Csak szóbeszéd, vagy tényleg akkora a kereset a kínai nyelvet beszélők iránt? Több nyelvvel kiegészítve tolmácsoláson gondolkozom. Milyenek a karrierkilátások?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet, már több helyen is láttam olyan hirdetéseket, ahol kínai fordítót kerestek. Viszont ahhoz tényleg nagyon jól kell beszélni a nyelvet, általában odaírják, hogy anyanyelvi szinten kell tudni kínaiul.
2013. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj a kínaival, hogy amennyi kínai él már nálunk, szerintem azokkal be is telnek az ilyen tolmács helyek, mivel azok is szép számmal végeznek nyelvszakokon. És gondolom őket előbb alkalmazzák anyanyelviként egy tolmácsnak, mint téged, aki olyan szinten azért sose fog tudni kínaiul.
2013. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!