Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Regisztráltam a felvi.hu-ra,...

Regisztráltam a felvi.hu-ra, de az e-felvételi résznél felvételi azonosítószámot kér. Mi ez a szám?

Figyelt kérdés
Van már egy diplomám, 3 éve végeztem. Próbáltam a hallgatói azonosítómat beírni de azt nem fogadja el. Honnan tudhatom meg ezt a számot?
2013. febr. 18. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
még annó ha jól emlékszem a regisztrációnál kaptad azt a számot, én elfelejtettem már azt a számot ezért újat kértem. 5 perc alatt kiküldik az e-mail címedre
2013. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor belépsz az én felvim menüpontba, akkor ott figyelj, hogy utána a "Tovább az e-felvételi"-re kattints rá, mert amit ott a főoldalon kér felvételi azonosító, meg születési dátum, az a keresztféléves felvételi eljárásban résztvevőkre vonatkozik.

Te emailben fogsz majd kapni egy azonosítót, amivel be tudsz lépni.

2013. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha a neptunba bemész mármint a régibe /amennyiben betudsz/ a személyes adatoknál van olyan hogy oktatási azonosító!Na azt kell beírnod oda!
2013. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!