Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu-n kiszámoltam a...

Felvi.hu-n kiszámoltam a várható pontjaimat, amire 357-et adott ki, majd pontosan ugyanazokat az eredményeket írtam be az eduline pontszámító kalkulátorába, ahol már 398 pontot adott ki. Hogy lehet ekkora különbség, amikor ugyanazokat írtam be?

Figyelt kérdés
Annyival már a felvi.hu, hogy oda azt is be kell írni, hova adnám a jelentkezést (SZTE gyógypedagógia, ahova azt írja, csak magyar nyelv és egy idegen nyelv és vagy biosz jegyét számolja. hogy van ez?)

#pontszámítás #felvi.hu eduline különbsége
2013. febr. 23. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csakis a felvi.hu-s kalkulátort nézd, az a hivatalos. Az eduline-s nem az.

Azért kéri be a szakot, mert ha neked a duplázás a kedvezőbb, akkor az majdnem minden szakon más. Szval más tárgyakat fogadnak el.

2013. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
Ez azért van, mert az eduline-os pontszámító egy nagy rakás fos. Nem is értem miért rakták ki az oldalra. Hogy lehetne pontot számolni anélkül, hogy tudná, hova jelentkezel? Hisz a pontszám a felvételi tárgyaktól függ, az meg szakonként eltérő. De nem ez az egyetlen gond azzal a kalkulátorral.
2013. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!