Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen minden féle szakra, vagy szakirányra kötelező a fizikai felvételi is? Még levelező tagozaton is?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem!! Hova akarsz jelentkezni? pl. rendészeti-igazgatási szakra nem kell. Viszont minden szakra ki kell váltani az erkölcsi bizit, ezt én is most tudtam meg, de sztm nem vagyok még elkésve, ráér csatolni.
2013. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ó de jó, köszönöm a választ. :)

Bűnügy igazgatást néztem ki először, de a rendészet igazgatás is érdekelne. A bűnügyesre se kell?

2013. febr. 25. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:

a bűnügyi-igazgatási(bűnügyi hirszerző), katasztrófavédelem(tűzvédelmi és mentésirányitási),

rendészeti-igazgatási(biztonsági),

rendészeti-igazgatási(büntetés-végrehajtási)

rendészeti-igazgatási(migrációs)


Megnéztem a felvételi tájékoztató könyvben, RTK karon ezekre a nappali szakokra nem kell alkalmassági


(a levelezősökön egyikre sem kell)


Te hova adod be? hány pontod van?

2013. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi, most olvasom, hogy civilként ezekre a szakirányokra nem lehet jelentkezni. :(
2013. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen - igen azóta sajnos én is olvastam :(
2013. febr. 28. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!