Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a pszichológushoz...

Milyen a pszichológushoz hasonló munkát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Elég rég eldöntöttem hogy ezzel szeretnék foglalkozni de ahogy nagyobb lettem rájöttem és többen is mondták hogy nem keres valami sokat és nekem fontos a késöbbiekben a jó megélhetés.

Nagyon szeretnék valami olyan munkát ahol az emberekkel kell foglalkozni. Orvos is szívesen lennék de még egy biosz érettségit le tudnék tenni de a kémia már nem menne így ez is kilőve. A másik még ami érdekel az a matek.

Tudtok ajánlani valamit?


Kérlek segítsetek lassan elkellene döntenem hogy mivel is szeretnék majd foglalkozni. Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. febr. 25. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az orvosi pályán akarsz tanulni, akkor biztos hogy nagyon sokat kell tanulnod és még sokáig. A kémiát az sajnos biztos nem tudod/tudnád kizárni egyik szakterületen sem.

Szóval szerintem alapvetően gondold át még egyszer, mit is akarsz kezdeni, mert lehet hogy rossz felé hajlasz.

Emberekkel foglalkozik a szociális munkás is, de ott nincs kémia, viszont van pszichológia amit meg szeretsz!

Link:

[link]

2013. febr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!