Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kémia emelt szintűre való...

A kémia emelt szintűre való készüléstől totál kiakadtam, és idegileg kikészültem. Akik készültök kémiából és bioszból is emeltre, hogy bírjátok a streszt?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 01:14
 1/8 reptoid ***** válasza:
Kezeld sokkal lazábban ezt az egész érettségi dolgot, mert ha így folytatod, fel sem fognak venni, ha meg fel is vesznek, akkor pedig az egyetemen (gondolom, orvosi) fog a pici lelked összezuhanni egy balul sikerült demó után.
2013. febr. 27. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, idén elég kemény ez a 2 emelt rendszer. Én tavaly érettségiztem, de csak kémiából emelten. Nekem az is nagy terhelés volt, egy biológia emeltet be sem tudtam volna vállalni. Kémiából nagyon pengének éreztem magam, tanárom is dícsért mindig, mert általában mindenre tudtam a választ, Dolgozataim sorra ötösek, írtam ugyan egy 5-öst, de elég hitvány százalékot, amit szégyenlek is bevallani. Idén megyek biológia emeltre. Egy 60-70%-ot kellene elérnem, hogy felvegyenek gyógyszerészetire. Most a maradék 2,5 hónapomban csak erre koncentrálok. Remélem sikerülni fog! Kitartást nekünk!
2013. febr. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elírtam. az érettségim ugyan 5-ös lett, de nagyon hitvány százalék :3
2013. febr. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bensdorp ***** válasza:
Ahogy elképzelem, én is teljesen idegzsába lettem volna ezektől az érettségiktől együtt. De aranyat fog érni az egyetem első évében, nagy segítség, hogy már most kicsit részletesebben kellenek ezek a tárgyak. Ami a rossz hírem: az érettségi időszak fényévekkel elmarad a vizsgaidőszakok nehézsége mögött. Én a gyógyszerészeti 5 éve alatt olyannyira kimerültem a folyamatos stressztől, hogy egy perccel se lennék képes tovább az egyetemen maradni. Most diplomázom, imádom a szakmát, imádom az orvostudományt, nagyon boldog vagyok, hogy ezt választottam, de kegyetlen ez a pár év - leginkább azoknak, akik hajlamosak a túlzott aggodalomra, akik lelkiismeretesek, és akik jó jegyeket akarnak, pláne az élvonalra pályázók.
2013. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát én éppen szünetet tartok a biosz készülésben, gondoltam pihenésnek kicsit fenézek ide :D kegyetlen ez a párosítás. kémiát is meg bioszt is folyamatosan tanultam emelt szinten, de így h közeledik a május, egyre jobban kezdek kimerülni. tudom hogy ha bekerülök az egyetemre, sokkal nehezebb lesz, de nekem már ez se nagyon akaródzik menni. egyszerűen már annyira elfáradtam hogy nem tudok a tananyagra koncentrálni. érdekes lesz :)

kedves kérdező, te hova készülsz? :)

2013. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen énis így vagyok vele. Már nagyon kifáradtam...de csak vegyenek fel, utána meg majd valahogy leteszem a vizsgákat. Szegedi gyógyszerészeti egyetemre.
2013. márc. 31. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
óha, én is oda készülök :) lehet találkozunk majd :))
2013. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne :D Csak bírjunk még ki egy kicsit!
2013. ápr. 1. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!