Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételinél ha hátrányos...

E-felvételinél ha hátrányos helyzetre vonatkozó dokumentumok közül ha nincs meg mind, akkor egyet sem kell beküldeni?

Figyelt kérdés
Évente meg kell újítani a határozatot és a hátr. helyzetet egész gimnáziumi tanulmányaimra igazolni kell, de tavaszig nmem adnak ki újat. Csak az válaszoljon, aki biztos bennne!

2013. febr. 27. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen határozatot kell megújítani évente, és hol nem adnak ki tavaszig újat?

A nevelési segélyre gondolsz, amit évente meg kell újítani az önkormányzatnál?

Neked nem a határozatot kell bemutatni, hanem igazolást kell kérni az önkormányzattól, hogy jogosultak vagytok a nevelési segély, nevelési támogatásra.

Erről az önkormányzat igazolást ad ki, ugyanakkor ő igazolja azt is, hogy egy háztartásban hányan laktok.


Vagy ha rosszul értelmezem, amit írtál, akkor pontosíts kérlek.

2013. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gyerekvédelmi támogatásra gondoltam.
2013. febr. 28. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. A gyermekvédelmi támogatás ugyanaz, mint amit én írtam.
2013. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem előző félévben, jelentkezéskor úgy volt, hogy egy évre vagy hogy adják ki ezt a hátrányos helyzetes papírt. És kérte hogy mettől meddig érvényes, és ahogy beírtam, hibaüzenetet küldött, hogy csak akkor fogadják el, ha már évek óta hátrányosnak számítottam. és hát úgy volt, csak a papíron rövidebb dátum volt (mivel évente meg kell újítani). Gyorsan elmentem a jegyzőhöz és kértem, direkt felvételihez egy új lapot, amin rata van, hogy mikortól kezdve kapom, és úgy már jó volt.

Mindezt határidő lejárta előtti napon. :D

2013. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!