Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Irodalomból eddig mindig 5-ös...

Irodalomból eddig mindig 5-ös voltam. Most írtunk egy fogalmazást a kőszivű ember fiaiból, és hát nem lett valami jó.1 hét múlva ebből tz-t írunk, ha ez is rossz lesz megbuktathat?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam az átlagom 1-es tz-vel és a fogalmazással,és ez 3,72 lett,ettől még megbuktathat?

2013. febr. 27. 20:20
 1/4 A kérdező kommentje:
És nagyjából a felénél tartok
2013. febr. 27. 20:23
 2/4 anonim ***** válasza:

"Irodalomból eddig mindig 5-ös voltam".


Én -42 pontos programozás ZH-t írtam, sőt volt olyan ZH-m számvitelből, amin 11 pontot értem el a 100-ból. Volt olyan félév ahol 9 tárgyból egy kivételével minden 5-ös.1 négyesem lett, az sem ért kreditet. Ennek ellenére produkáltam ilyeneket.


Lehetsz valamiben nagyon jó, de olyan nincs ember nincs, akinél ne lennének megingások. Ha egyszer elértél egy szinten, máskor is eltudod érni. Úgy állj hozzá mint egy kihívás, minél lentebb vagy, annál élvezetesebb felkaparni magad. Ha már elértél egy szinten, ott is maradsz. Ezt a tanárok is tudják.

2013. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs az elgépelésekért, nem néztem át,csak gyorsan megírtam.
2013. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre csak ezt tudom írni:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Ez komoly kérdés akar lenni?

2013. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!