Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügyi szakügyintézőként...

Pénzügyi szakügyintézőként hova érdemes gyakorlatra menni?

Figyelt kérdés

név szerint is írhatjátok,hogy pl melyik bankba!

OTP-re gondoltam,szerintetek?



2013. márc. 7. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy könyvelő irodához
2013. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
OTP-ben ha nincs ismerősöd akkor nem hiszem h könnyen bekerülhetsz gyakorlatra. Eddig az összes OTP-s gyakorlati lehetőség amit láttam főiskolásoknak/egyetemistáknak szólt akiknek az átlaga 4 fölött van. Meg én úgy vettem észre,h a többi bankra is ez a jellemző, mármint nem az átlag, hanem h bsc/msc képzésen legyél ne okj-n. Ettől függetlenül lehet van olyan ahol összejöhet, én azt javaslom,h nézd meg interneten az oldalaikat h milyen lehetőségek vannak. Ha nagyon bankos gyakorlatot szeretnél de nem jönne össze, akkor még ajánlom h próbáld meg a Takarékszövetkezetet, igaz h nem olyan mint egy nagyobb bank pl OTP, többek között az ott dolgozók fizetése is jóval alacsonyabb, de ha szükségük van vkire akkor sokkal könnyebb bejutni.
2013. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!