Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elmúltam már 18 éves...

Ha elmúltam már 18 éves igazolhatom magamnak a hiányzásomat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? Főiskolán, egyetemen általában megengedett pár óra igazolatlan hiányzás(minden egyes tárgyból). Ha azt túlléped, akkor kell az orvosi igazolás. Te nem írhatsz igazolást, max ha meghamisítod, de az meg közokirat hamisításnak felel meg...
2009. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
37%
Igen igazolhatod.. Ha 18 vagy, akkor már felnőtt vagy akkor már te neked kell igazolnod nem a szüleidnek, hiszen akkor már nem ők felelnek érted.. Magyar jog, ennyit erről^^
2009. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
érdekes én nem igazalhattam magamnak a középsuliban
2009. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Igazolhatsz 3 alkalmat (ez lehet 3 óra, vagy 3 egész nap is, de nem követhetik egymást, tehát egymás után hétfő és kedd nem lehet, ahoz orvosi igazolás kell) Természetesen csak akkor igazolhatod magadnak, ha elmúltál 18, ha nem, akkor a szülőnek kell igazolnia.
2009. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha középiskolába jársz, akkor még nem.
2009. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!