Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű érettségi jelentk...

Emelt szintű érettségi jelentkezésről tájékoztatás?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt érettségiztem, idén viszont még egy tantárgyból is szeretném megcsinálni, emelt szinten. Januárban elmentem egy középiskolába, ahol kitöltöttem egy jelentkezési lapot, vizsgadíjat befizettem. Azt mondták majd kapok értesítést levélben vagy e-mailben a továbbiakról,de még azóta sem történt semmi. Aki hasonló helyzetben van,kapott már értesítést?

2013. márc. 10. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
a középiskolai diákok sem kaptak még semmi infót
2013. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:
Majd az oktatási hivataltól fogsz kapni levelet április közepe környékén, hogy hová kell majd menned és mikor vizsgázni. Ennyi, többre ne számíts :)
2013. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 reptoid ***** válasza:
Vagyis nem az oktatási hivataltól, hanem a területileg illetékes kormányhivatal oktatási őosztályától.
2013. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!