Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lehet belőlem, ha kereskede...

Mi lehet belőlem, ha kereskedelem-marketing szakon tanulok?

Figyelt kérdés
vki világositson fel,mert nem is tudom pontosan h minek tanulok,mi lesz majd a dolgom,ha ebben a szakmában dolgozok...:) és jó ez amugy? elég pénz jön belőle?
2008. jún. 9. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is kereskedelem-marketing-üzleti adminisztrációs vagyok:) Sok minden lehet belőled, a marketinges alapokkal rengeteg szakmában boldogulhatsz. Az én sulimban marketing- és reklámügyintéző vagy nemzetközi szállítmányozási és logisztikai menedzser lehet az ember a jelenlegi OKJ szerint. De amúgy az ilyen iskolákban etikettet, protokollt önismeretet és hasonló hasznos dolgokat is tanulsz, amik mindenhol jól jönnek. Szerintem egy jó marketinges nem csak az adott terméket hanem saját magát is jól el tudja adni:)


És ha sikerül egy saját vállalkozást beindítani, ami sikeres is lesz, akkor baromi nagyot kaszálhatsz;) persze ehhez sok-sok tanulás, kreativitás és talpraesettség szükséges.:)

Bocsi a kisregényért^^

2008. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!