Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az nagy helyzet hogy el...

Az nagy helyzet hogy el kezdem lerakni a jogsit a "B"-re és nagyon tartok a vezetéstől. Mert nem volt még alkalom Autóban ülni és vezetni nem tudok gyakorolni és félek hogy nem fog sikerülni. és bukta lesz a vége?!

Figyelt kérdés
Kérdésem + hogy volt köztetek olyan aki nem tudott vezetni és megtudták tanítani ?
2013. márc. 24. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most sokan meg fognak szólni, de én összesen 100 órát vettem vezetésből (30 helyett). Mondjuk ebben nem egészen az én bénaságom volt benne, mert épp vizsga előtt törték össze oktatóm kocsiját és aztán egy egész más kocsin kellett vezetnem egy elég béna oktatóval ráadásul, mígnem visszatértem az eredetihez, plusz családi problémáim is voltak, de én úgy gondolom, amúgy is kellett volna vennem kb 50-et. Soha előtte nem vezettem, nem is ültem a vezető ülésen, apum soha nem is vitt el gyakorolni (míg sokakat igen, sőt olyan ismerősöm is van, aki már tudott vezetni, csak papírja nem volt). Úgyhogy szerintem ettől ne tarts, maximum több órát veszel, ami egyáltalán nem szégyen. Az oktatód (már ha olyan mint az enyém volt), úgysem enged addig vizsgázni, míg nem biztos abban, hogy esetleg sikerülhet, azonkívül tényleg ez a 30 alapóra olyan, hogy mindenki többet vezet (csak az nem, aki tényleg tudott előtte már). Nem kell tőle félni.

Egyébként meg senki sem kormánnyal a kezében születik ;)

2013. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát 100-óra az nem semmi de az a fő hogy megvan...

Végül is azért vannak "Ők" hogy megtanítsanak nem ?

Amúgy szerintem hogy ismerem magam lehet nekem is kell egy kis plusz óra vezetés majd maximum 50 !

Azt kitudja lehet azt mondja az oktató hogy megvolt a 30 óra mehetsz vizsgázni! csak akkor lehet ott baszom el mert ott van a vizsgabiztos ! ( Mert azért egy Oktató akivel vezeted le a 30.-órát nem annyira szigorú mint egy Vizsgabiztos !

2013. márc. 25. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy mentem oda, hogy tudtam elindulni meg megállni. Ezt látta hogy gond nélkül meg, úgyhogy nem is mondta hogy hogy csináljam (mert mire mondta volna elindultam). De hát ha csak beülsz és nézel rá, akkor majd elmondja, megmutatja, meg gyakoroljátok. Ennyi.


A plussz órákról annyit, hogy már nem emlékszem, de ha 30 a minimum, akkor szerintem 40-et tuti vettem. Annyiból volt jó, hogy akkor szerettem meg vezetni. Ha nem lettek volna plussz órák, akkor (meglévő jogsival) nem nagyon ültem volna kocsiba.


Viszont ez az, amíg nem mondja hogy menjek vizsgázni dolog meg olyan, hogy neki abból van sok pénz, ha sok órát veszel. Szóval ha tudja hogy levizsgáznál is ráhúzhat még pár órát, olyan dumával hogy jajj gyakoroljuk be rendesen.

Szóval ha azt érzed, hogy jól megy, meg biztosan vezetsz, de ő húzza az idő, akkor igenis írasd be magad vizsgázni.


Amúgy van kocsitok? Van aki otthon egy ideig még beüljön melléd? Mert ha nincs, akkor nem árt tovább maradni, jobban begyakarolni.


Kb ezeket vedd majd figyelembe, de úgyis te érzed majd...

2013. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen köszi rajta leszek figyelek ezerrel rajta vagyok most Ápr.13 megyek


És a kocsival most jelen pillanat gond van mert akinek van a családba az most külföldön van és nem tudok gyakorolni !!

sajnos !

2013. ápr. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!