Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vegyésznek akarok tovább...

Vegyésznek akarok tovább tanulni, nagy gond hogy a matekom nem jobb 4. 0-nál? De e-mellett a kémiám dicséretes 5 és fizikám meg 5- ös, csak sima általános szakon tanulok gimnáziumban.

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindent lehet fejleszteni! :)

nekem is csak 5söm volt alapórán,de egy fakton nehezebb olyan jegyet szerezni, már ha olyan a tanárod is

szerintem amúgy még most nem nagy gond, ha 4es vagy belőle.. hanyadikas vagy?

érettségire még beletudsz rázódni.

2013. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak 9.-es
2013. márc. 26. 12:59
 3/6 A kérdező kommentje:
7. óta akarok kémiával foglalkozni,most elkerültem gimnáziumba és most még jobban érdekel,és ezt látom a legcélszerűbbnek továbbtanulás szempontjából,tudom hogy még korán van
2013. márc. 26. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
mindent bele,ha tényleg akarod, te lehetsz az egyik legjobb :)
2013. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kössz a biztatást bele fogok adni mindent!
2013. márc. 28. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vegyész vagyok. Én is nagyon szerettem a kémiát, de már nem ajánlom a vegyész szakot senkinek! Nagyon sok vegyészt képeznek mostanában, a most frissen végzettek sem tudnak már elhelyezkedni!! Mire Te oda kerülsz totál telítve lesz a szakma! Inkább gondolj ki vmi mást!!
2013. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!