Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzetközi szállítmányozási...

Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző szakos szeretne segítséget kérni szakdolgozathoz. Van itt olyan aki ilyen szakot végzett, vagy folyamatban van?

Figyelt kérdés
Nemsokára el kell kezdenem megírni, a téma: egy konkrét Rt, Kft, Bt. logisztikai rendszerének komplex bemutatását. Valaki tudna nekem segíteni, netán kész dolgozattal, avgy valami bővebb vázlattal, vagy valami hasznos segtséget nyújtani a megírásához.A cég ahol gyakorlatoztam volna, csak kitöltötte a szerződést,nem nagyon fogalkozik velem,oldjam meg, mert nem ér rááá..stb.. :( Nagyon megköszönném, ha valaki segítene, avgy akár ismerőse álltal, mert nagy bajban leszek. És soha nem írtam még iylet. Előre is köszönöm.
2009. szept. 23. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz akkor más témát, ha még lehetséges.
2009. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nem lehet, leadtam hogy ez lesz. Amúgy meg ez tünt a legkönnyebbnek, mert mondom: egy cégről csak jobban tudok szerezni információkat,adatokat, avgy valahogy csak rizsáznék. A többi tökre nem volt szimpatikus, meg bonyolultabb.
2009. szept. 23. 14:49
 3/5 anonim válasza:

Szia, én is ezen a szakon vagyok.

én még most kezdtem el a szakdoga írását mert áprilisig kell leadni.

Megírtad már? mert látom még szeptemberben tetted ki a kérdést

2010. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, még nem írtam meg. Pedig elterveztem,hogy ősszel nekiállok. :)

Csak egy szakdoga vázlatot kellett beadni októberre, de amit akkor elképzeltem abból ma már semmi nem úgy van. :D Mivel akkor még nem ástam bele magam,hogy hogyan is fog igazából felépülni,mit kellene beleírni, stb.

Következő héten állok neki. Találtam 1-2 hasonló dolgozatot neten, abból sok ötletet merítettem,az alapján fogom megcsinálni. Persze nem ugyanaz lesz,mert rögtön lebuknék, de legalább el tudok indulni valamerre. Ezen kívül könyvtárba is megyek,keresek valami könyvet,meg sulis anyagokat is felhasználok. De eléggé parázok. Nekünk 30-60 oldalt lehet írni. Kb 40-et tervezek.

Neked is sok sikert. (Akár írhatnánk néha egymásnak is,hátha tudunk segíteni egymáson...ha akarod.)

2010. febr. 12. 12:06
 5/5 anonim válasza:
Nem kaptad meg a privát levelem?
2010. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!